W dniu dzisiejszym, czyli 13 marca uczniowie klasy I a wstąpili do Klubu Czterech Żywiołów. Jest to klub przyrodniczy, który został "zaprojektowany" przez wydawnictwo Nowa Era. Tak jak co tydzień również dzisiaj zajmowaliśmy się teoretycznie zagadnieniami z ochrony przyrody, ale na dzisiejszych zajęciach zapoznaliśmy się z celami i zagadnieniami Klubu Czterech Żywiołów. Dzieci otrzymały legitymacje, do których będą wklejały zdobywane sprawności, np. wodniak, lilia wodna i wiele, wiele innych z zakresu wody, ognia, powietrza i ziemi. Do czerwca będziemy bardzo aktywnie zajmować się poznawaniem otaczającej przyrody i zdobywać kolejne sprawności.

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net