Nasi partnerzy

school

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Klub Czterech Żywiołów

W dniu dzisiejszym, czyli 13 marca uczniowie klasy I a wstąpili do Klubu Czterech Żywiołów. Jest to klub przyrodniczy, który został "zaprojektowany" przez wydawnictwo Nowa Era. Tak jak co tydzień również dzisiaj zajmowaliśmy się teoretycznie zagadnieniami z ochrony przyrody, ale na dzisiejszych zajęciach zapoznaliśmy się z celami i zagadnieniami Klubu Czterech Żywiołów. Dzieci otrzymały legitymacje, do których będą wklejały zdobywane sprawności, np. wodniak, lilia wodna i wiele, wiele innych z zakresu wody, ognia, powietrza i ziemi. Do czerwca będziemy bardzo aktywnie zajmować się poznawaniem otaczającej przyrody i zdobywać kolejne sprawności.

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

 

logo5

logo6

11 

      www.zegarek.net 

 

wojciech

indeks

Muzeum klocków lego

 

Strefa dla nauczycieli

Developed by Ext-Joom.com

Joomla Templates by Joomla-Monster.com