Spotkania z rodzicami

Harmonogram spotkań z rodzicami w II półroczu 2019/2020

02.04.2020r. – zebranie z rodzicami w sprawie ocen bieżących, przekazania umów na kolejny rok szkolny.

Formuła spotkania w zwiążku z obowiązującą sytuacją epidemiologiczną:

- informacje ogólne oraz oceny bieżące będą przekazane rodzicom przez wychowawców na wskazane adresy mailowe

- umowy o koształcenie na kolejny rok szkolny będą przekazane rodzicom przez dyrektora na wskazane adresy mailowe

- do 1 kwietnia do godz. 9:00 pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefobnicznie 883 358 140 zbierane będą deklaracje chęci udziału w konultacjach z nauczucielem - na tej podstawie przygotowany będzie harmonogram spotkań z zastosowaniem aplikacji Microsoft Teams, telefonu lub komunikatora.

14.05.2020r. – zebranie z rodzicami: oceny i poziomy proponowane

Formuła zebrania ze względu na utrzymane działania profilaktyczne:

- informacje ogólne oraz oceny bieżące i oceny proponowane  będą przekazane rodzicom przez wychowawców na wskazane adresy mailowe (oceny proponowane w dniu 12.05.2020r.).

- do 13 maja do godz. 9:00 pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefobnicznie 883 358 140 zbierane będą deklaracje chęci udziału w konultacjach z nauczucielem - na tej podstawie przygotowany będzie harmonogram spotkań z zastosowaniem aplikacji Microsoft Teams, telefonu lub komunikatora.

- podpisane przez Państwa umowy na kolejny rok szkolny będą rozsyłane na wskazane adresy mailowe.