Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Balonowa Kraina Przedszkolaków

W piątek 12  kwietnia odwiedziły naszą szkołę dzieci z publicznych i niepublicznych przedszkoli z Jeleniej Góry i Karpacza: Niepubliczne Przedszkole Piątka 5, Miejskie Przedszkole w Karpaczu. Po krótkim powitaniu Pani Dyrektor,  przedszkolaki uczestniczyły w zabawach ruchowych przygotowanych przez nauczycieli Szkoły 707. Podczas różnorodnych konkurencji królowały balony. Zatem były m. in. „balony wodne”, „balonowe baseny” i „malowanie balonów”. Po zabawach dzieci prezentowały okrzyki swoich przedszkoli, a następne skosztowały zdrowych przysmaków. Było mnóstwo radości i wspaniałej zabawy. Dziękujemy wszystkim maluchom i ich nauczycielom za uczestnictwo.

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com