Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Zbiórka słodyczy

Jak wspaniale można świętować Dzień Dziecka, gdy nasze dzieci są zdrowe, radosne, mogą czerpać garściami z beztroskiego dzieciństwa. Jak wspaniale można świętować Dzień Dziecka pamiętając o maluchach walczących o lepsze jutro, o ich dzielnym rodzeństwie i wspaniałych rodzicach. Podarujmy im trochę słodyczy i szczęścia.

Przypominamy, że od poniedziałku 13 maja do 20 maja Szkoła 707 organizuje zbiórkę słodyczy dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra". W holu szkoły stoi kosz, do którego można już wrzucać słodkości i smakołyki.

Niech Dzień Dziecka będzie piękny dla nas wszystkich!

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com