Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Dzień rekordów sportowych na 707 :)

Dzień bicia sportowych rekordów już za nami. Uczniowie zmierzyli się w pięciu dyscyplinach sportowych w kilku kategoriach wiekowych. Swoje zmagania rozpoczęliśmy od retro rozgrzewki w stylu lat 80tych przygotowanej przez Karolinę, Anię i Malwinę z klasy 6. Następnie przyszła kolej na pokonywanie własnych słabości i bicie rekordów, a ponieważ każdy Uczestników dał z siebie wszystko, na koniec czekał na wszystkich zdrowy poczęstunek. 

Należy dodać, że Adrian z klasy 7 stał się pięciokrotnym rekordzistą Szkoły 707! WOW! Gratulujemy i podziwiamy. Oto zdjęcie grupowe naszych Rekordzistów :) 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com