Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Marzycielska Poczta

W tym tygodniu chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Marzycielska Poczta”. Marzycielska Poczta to projekt stworzony z myślą o chorych dzieciach, które uwielbiają dostawać tradycyjne listy!

W ramach akcji chętni uczniowie napisali list do wybranego przez siebie dziecka, który powędruje pod wskazany adres. Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy.

Każdego miesiąca do dzieci z Marzycielskiej Poczty docierają tysiące listów i kartek z Polski i świata. W tym miesiącu w świat ruszą listy z Karpacza, rozsiewając zapach górskich lasów i radość, którą chcemy podzielić się z innymi.

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com