Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Sprawdźcie kogo „Pszczółki z 707” zabrały na zieloną wyspę?

Jednym z dzisiejszych zadań Pszczółek było zaprojektowanie zielonej wyspy . Dzieci w zespołach otrzymały sylwetkę wyspy wyciętą z zielonego kartonu, a także kilka zdjęć postaci, przedmiotów, zwierząt. Pszczółki po naradzie w zespołach zaprojektowały wygląd wyspy a także zdecydowały kogo na nią zabiorą. Zadanie było utrudnione ponieważ każdy z zespołów otrzymał 15 zdjęć  a na zieloną wyspę mógł zabrać tylko siedem. Dzieci stanęły przed dylematem kto jest ważniejszy rodzice a może skakanka?. Obok lalek, samochodów znalazły się postacie najważniejsze: babcia z dziadkiem, rodzice i rodzeństwo. Przedszkolaki wzorowo poradziły sobie z pierwszymi wyborami podczas zajęć.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com