Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Małe ciasteczkowe wypieki przedszkolaków

W ramach projektu Akademii Zdrowego Przedszkolaka Pszczółki z 707 przygotowały pyszne, zdrowe ciasteczka. Przygotowanie takich ciasteczek jest bardzo proste. Poniżej znajduje się przepis przygotowany przez Pszczółki:

banan, starte jabłko dodać różne orzechy, słonecznik, pestki dyni, sezam, rodzynki ( co kto lubi). Dodaj kakao, miód, płatki i mleko, wszystko na oko aby miało dość gęstą konsystencje. Nakładaj łyżkami na blaszce wyłożonej papierem i piecz w 180C  ok. 30 minut. Pamiętaj piekarnik obsługują tylko dorośli.

 Ciastka naszych Pszczółek sa nie tylko pyszne i zdrowe ale również dodają energii na cały aktywny dzień.

Pszczółki życzą smacznego.

                        

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com