Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Zerówiaki pobijają rekord udzielania pierwszej pomocy

Już po raz trzeci nasza szkoła przeprowadziła szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W tym roku postanowiliśmy pójść krok dalej i przyłączyć się do ustanowienia rekrdu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji przez jak największą ilość osób. Jesteśmy jedną ze szkół, która rozpoczęła zajęcia w Europejskim Dniu Przywracania czynności Serca, ogłoszony przez Europejską Radę Resuscytacji, przypadający na  16.10.1013r. Wszyscy nasi uczniowie o godzinie 12.00 uczyli się prawidłowych uciśnięć i wdechów. W tym roku do akcji przyłączyli się oddział przedszkolny, który świetnie sobie poradzili.

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com