Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

„Prowadź nas Aniołku”

Tegoroczne jasełka przygotowane zostały przez uczniów oddziału przedszkolnego i pierwszego etapu edukacyjnego.  Jezus przyszedł na ziemię, po to, by czynić dobro wszystkim ludziom. Wskazywał na właściwe postępowanie wobec bliźniego, dobre uczynki, które prowadzą do zbawienia. Wartości te zawarte są w wielu baśniach i bajkach, które uczą, że dobro zawsze zwycięża nad złem.Taka była główna myśl przewodnia jasełek, które odbyły się w naszej szkole.
Widzowie mogli przenieść się w czasy narodzin Jezusa w Betlejem oraz w świat lubianych i dobrze znanych wszystkim postaci z bajek i baśni. Nowo narodzonemu Jezusowi, nad którym z największą miłością czuwała Najświętsza Maryja Panna i święty Józef, złożyły wizytę postacie z bajek i baśni. W tym wyjątkowym dniu: "...opuściły swoje baśnie i bajeczki i powędrowały prosto do szopeczki...", by ofiarować Maleńkiemu różne dary i przekazać wszystkim pozytywne wartości. Najmłodszym akrotom pomagały nasze piękne Anioły. Narrator w imieniu biorących udział w jasełkach złożył widzom życzenia Wesołych Świąt oraz zwykłego, ludzkiego szczęścia.

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com