Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Certyfikat za udział w Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca

Po raz pierwszy w jesieni tego roku z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC) i w ramach podnoszenia świadomości społecznej o problemie nagłego zatrzymania krążenia (NZK)zooranizowany został “Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca”. Celem inicjatywy jest powszechne nauczanie społeczeństwa udzielania pierwszej pomocy osobie, u której wystąpiło nagłe i niespodziewane NZK. Punktem kulminacyjnym akcji był dzień 16 października w którym  uczniowie  Szkoły  707 a także wszystkich krajów w Europie włączyła się w „Bicie rekordu”. Uczniowie  sprawdzali w ten sposób swoje umiejętności dotyczące wykonania resuscytacji. Podzieleni na zespoły zadaniowe, na  fantomach w ciągu 30 minut ćwiczyli uciski i oddechy ratownicze.  Nad całością czuwali nauczyciele, którzy realizują Program Edukacyjny Ratujemy i Uczymy Ratować. Miło nam Państwa poinformować, że uczniowie z naszej szkoły przyczynili się w ustanowieniu rekordu w wykonywaniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Dzięki temu otrzmaliśmy certyfikat dla szkoły, a także indywidalny dla każdego ucznia.
 
 
 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com