Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Pszczółki świętują urodziny Kota w butach

Pszczółki z 707 świętowali dziś urodziny kota w butach. Podczas dzisiejszej uroczystości przedszkolaki zmierzyły się z następującymi konkurencjami: kto szybciej wypije mleko?, zabawa z włóczką, jak wygląda kot?, kocie smaki, sławne koty z bajek. W pierwszej konkurencji Pszczółki piły mleczko na czas. W drugiej konkurecji zwijały kłębek włóczki. W trzeciej konkurencji rysowali kota według wiersza czytanego przez nauczyciela. W czwartej konkurencji dzieci zamkniętymi oczami kosztowali różnych przysmaków,  zadaniem ich było odgadnąć jakie to produkty. W piątej konkurencji Pszczółki układały puzzle i  odgadywały imię sławnego kota schowanego w kawałkach puzzli.

Na urodzinach zawsze musi być słodka niespodzianka na naszych też była; po zmaganiach konkursowych przyszedł czas na degustacje pysznego urodzinowego tortu. Na koniec uroczystości odbyła się klasowa dyskoteka.

kot

 kot1

kot2

kot3

kot4

kot5

kot6

kot8

kot9

kot10

kot11

kot12

kot13

kot14

kot15

kot17

kot18

kot18

kot20

kot21

kot22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com