Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

"707 przygód na magicznej łące"

28.03.2014r. odbyło się spotkanie integracyjne zerówek pt. „707 przygód na magicznej  łące”.  We wspólnych zawodach i konkursach spotkali się zerówkowicze z: Przedszkola Krokodyl Schnapppi,  Zaczarowanego Parasola, dwie grupy z  Przedszkola Publicznego Mysłakowice,Przedszkola nr 27 „Okrąglaczek oraz Pszczółki z 707. Impreza rozpoczęła się występem artystycznym w języku angielskim dzieci klas starszych pt. „Zając i Żółw”. Dzieci wzięły udział w konkurencjach sportowych: wyścig gąsienic i raków, skoki baranie i skoki zajęcze. Przedszkolaki zmierzyły się z układaniem sylwetki pszczółki Mai, tańcem z balonami oraz zaczarowanym kuferkiem. Z uśmiechem na twarzy, w dobrych humorach przedszkolaki wykonywały zadania przygotowane przez gospodarzy. W wyniku zaciętej rywalizacji doszło do dogrywki, w której dwie grupy z przedszkola z Mysłakowic zajęły pierwsze i trzecie miejsce. Drugie miejsce wywalczyło przedszkole „Okrąglaczek”. Wyróżnienie zdobyli: Pszczółki z 707, Zaczarowany Parasol, Krokodyl Schnappi. Przygoda z magiczną łąką zakończyła się pyszną niespodzianką, na naszych przedszkolaków czekały smerfne przysmaki.

 

 

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com