Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Pszczółki z wizytą w Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Centrum Medycznym w Karpaczu

Pszczółki z 707  wybrały się dziś do Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Centrum Medycznym w Karpaczu. Czekały na nie uśmiechnięte panie w białym fartuchu i tajemniczych słuchawkach na szyi były to panie pediatra i pani pielęgniarka. Wysłuchaliśmy krótką pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie, panie opowiedziały nam, na czym polega ich praca.  Pani pielęgniarka  pokazała nam gabinet zabiegowy, w którym były strzykawki, bandaże, opakowania po lekach i szczepionki. Kacper wykazał się dużą odwagą i pozwolił sobie zmierzyć ciśnienie.  Każdy  przedszkolak mógł też zobaczyć urządzenie do wykonywania ekg serduszka. Na zakończenie otrzymaliśmy upominki.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com