Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Pszczółki z wizytą w kuchni

Pszczółki z 707 zawitały w przedszkolnej kuchni, aby poznać jej sekrety i zagadki.  Powitane przez panie kucharki zostały oprowadzone po kuchni i zapoznane ze sprzętami, których używa się w kuchni podczas przygotowywania posiłków. Oglądały jej wyposażenie, rozpoznawały i nazywały znajdujące się tam urządzenia i akcesoria kuchenne potrzebne do pracy. Panie zwróciły uwagę dzieci na swój strój, podkreśliły znaczenie zachowania czystości podczas przygotowywania posiłków. Dzieci zaciekawione zadawały wiele pytań, na które uzyskały ciekawe odpowiedzi. Na koniec dzieci zostały obdarowane przez panią kucharkę słodką niespodzianką.

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com